Tahsin Babaş kimdir? AK Parti Kastamonu Adayı 2014

Kastamonu Belediyesi Fen İşleri Müdürü. Tahsin Babaş, MHP’li Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu’na rakip olacak. Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tahsin Babaş’ı 29 Kasım 2013 tarihinde AK Parti Kastamonu Adayı ilan etti.


Tahsin Babaş kimdir? AK Parti Kastamonu Adayı 2014
AK Parti 2014 Kastamonu Adayı Tahsin Babaş...


Tahsin Babaş kimdir?


1967'de Kastamonu'da doğdu. Evli ve 1 çocuk babası.Tahsin Babaş, Kastamonu Belediyesi’nde hangi görevleri üstlendi?


Kastamonu Belediyesi'nde Fen İşleri ve KASKİ Müdürü olarak görev yaparken 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri dolayısıyla görevinden istifa ederek Kastamonu Belediye Başkanlığı'na AK Parti'den aday adayı oldu.

Facebookta Paylaş Tweetle

Etiketler:

Tahsin Babaş kimdir , Tahsin Babaş Kastamonu , Ak Parti 2014 Tahsin Babaş , Tahsin Babaş Kastamonu Belediyesi ,

Aile konutu ve ev eşyaları nasıl paylaşılır?

Aile konutu paylaşımıAile konutu ve ev eşyalarını talep şartları nelerdir? Aile konutu, mal rejimlerine göre nasıl paylaştırılır? Evliliğin iptali veya boşanma halinde aile konutu nasıl paylaşılır? Aile konutu ve ev eşyaları nasıl paylaşılır? İşte cevapları...

Aile konutu nasıl haczedilebilir?

Aile konutu ve hacizAile konutu haczedilebilir mi? Aile konutuna haciz uygulanmaması için ne yapmak lazım, Aile konutu hangi durumlarda haczedilebilir? Aile konutu nasıl haczedilebilir? İşte cevaplar...

EkBa Holding; Bodrum’da Selen Vadi Konakları’nı inşa eden firma

Ekba Holding  Ekşioğlu ailelerinin kurmuş olduğu firma olan Ekba Holding ,Bodrum Güllük’te Selen Vadi Konakları’nı inşa ederken İstanbul’da Emniyet Müdürlüğü binaları, Anafen Dershaneleri, orduevlerinin restorasyonu, Beyaz Rusya’da konut ve otel inşaatı gibi projeleri gerçekleştirmiştir. Ekba Holding, savunma-bilişim güvenliği ve dış ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir.

DOME Mimarlık iletişim bilgileri nedir?

DOME MimarlıkMurat Yılmaz tarafından 1997 yılında, doğa ile uyumlu mekanlar tasarlamak amacı ile kuruldu. 2009 yılından itibaren de uluslararası hizmet vermek adına DOME&Partners adı altında Maslak’ta hizmet vermektedir.